مروری بر پرونده
رمان منحوس «آیات شیطانی» سلمان رشدی لعنت الله علیه، کتابی موهن و کفرآمیز بود که در آن اعتقادات مسلمان به سخره گرفته و به پروردگار جهان و پیامبران الهی توهین شده بود. این کتاب در مهر سال ۶۷ منتشر شده و منجر به صدور به حکم تاریخی و‌ لازم الاجرای امام خمینی (ره) مبنی بر ارتداد و‌ مهدورالدم بودن سلمان رشدی و‌ ناشرین مطلع از محتوای آن در ۲۵ بهمن ماه سال ۱۳۶۷ شد.
عملیات ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ اولین حمله موفق به این نویسنده ملعون بود که هادی مطر موفق به وارد آوردن ضربات اساسی به این شیطان پیر شد. حملات قبلی علیرغم نزدیک شدن به هدف ناکام مانده بودند. بعد از گذشت سالها از صدور حکم اعدام رشدی، کمتر کسی گمان می کرد که در این مقطع زمانی چنین واقعه ای در پیش رو باشد و این امر نشان دهنده اوج نفوذ کلام حضرت روح الله است. دشمن باید بداند همان طور که مردان بزرگ و اولیاء الهی خود محصور در حصارهای مادی زمان و مکان نیستند، کلام و اندیشه و تعالیم آنها هم در عمق تاریخ ریشه دوانده و از جایی فراسوی زمان و مکان و معادلات پوچ مادی بر روح و جان و قلب انسان های حق طلب و مجاهد اثرگذار است.
شیرمرد ۲۴ ساله هادی مطر
جا دارد که بدون هرگونه محافظه کاری و ملاحظه نگری، شهرداری تهران به فوریت به نام گذاری خیابانی به نام این مجاهد راه حق به مانند خالد اسلامبولی، فتحی شقاقی و ... اقدام نماید. می توان هادی مطر را مصداقی از آیه شریفه «قل انما اعظکم بواحده ان تقوموا لله مثنی و فردی» دانست که یک تنه و بدون حمایت در سرزمین کفر به نبرد جاهلیت مدرن رفت. بیایید تعارف را کنار بگذاریم. در شرایطی هستیم که قبله آمال بسیاری از جوانان و تحصیل کرده های دانشگاه های ما (همان دانشگاهی که به فرموده حضرت آقا بایستی انسان هایی در تراز شهید چمران را تربیت کند) غرب و علی الخصوص آمریکا شده و شب و روز خود را در تلاش برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آمریکایی و مهاجرت به این کشور می گذارنند. در پروسه اخذ ویزا نیز تمامی همت خود را به کار می بندند که خدای نکرده شبهه ای و شکی را در ذهن آفیسرهای سفارت آمریکا در کشورهای اطراف (نظیر ارمنستان، ترکیه، امارات و پاکستان) شکل نگیرد و زبانم لال متهم به ارتباط با ارکان و بازوان جبهه مقاومت (مانند سپاه و بسیج و شرکت های وابسته به آنها) نشوند. در چنین اوضاعی شیرمردی به نام هادی مطر از تمامی آینده و جوانی و عمر خود گذشته و کمر همت به اجرای حکم بر زمین مانده حضرت روح الله پس از ۳۴ سال می نماید. او به خوبی می دانست که با این کار یا شهادت و یا حبس طولانی مدت و یا حبس ابد تا انتهای عمر در انتظار او خواهد بود و تمامی اینها را به جان خرید. خدا می داند که چند سال و چند ماه در حال برنامه ریزی و رصد و پیگیری و کار اطلاعاتی، عملیاتی و شناسایی برای لحظه موعود بوده است. آری هادی مطر را تحسین می کنیم و دوست می داریم به دلایل زیاد از جمله اینکه او فرزند معنوی حضرت امام راحل است، فرزندی از نسل جدید که ۹ سال پس از عروج ملکوتی حضرت روح الله تازه پا به عرصه وجود گذاشته است. او همان کسی است که ما قرار بود به جای وی باشیم، اما گردش زمانه ما را عوض کرد و برای اخذ مهر تایید سفارت آمریکا و گرفتن مجوز ورود به سرزمین کفر کل دنیا و آخرت خود را فروختیم. آری گروه گروه جوانان ما در حال مهاجرت به غرب در آرزوی این هستند که شیطان آنها را برای خدمت به خود در بارگاهش پذیرفته و قطعه و سلول کوچکی از پازل جبهه استکبار شوند. در این شرایط هادی مطرها و مصطفی مازح ها به تمامی این اباطیل خندیدند و گذشتند و رفتند. با شنیدن خبر دلاوری هادی مطر یاد روایت «افضل الجهاد کلمه العدل عندالامام الجائر» افتادیم. و چه مجاهدتی از این بالاتر که یک تنه و بدون داشتن حتی یک دوست و همراه و رفیق در زمین شیطان بزرگ به جنگ او با تمامی اعوان و انصار و هیمنه اش رفت.
درس عبرتی برای سایرین
عملیات موفق علیه سلمان رشدی ضرب شستی برای سایر هتاکان پست و حقیر به حریم کبریایی اهل بیت سلام الله علیهم اجمعین نیز به شمار می رود. همان طور که حضرت روح الله تاکید داشتند حکم سلمان رشدی بایستی اجرا شود تا دیگر کسی جرات تعدی به حریم پیامبران الهی، ایمه اطهار و مقدسات ننماید و متاسفانه عدم اجرای این حکم موجب گستاخی ها و توهین های روزافزون شیاطین انسی در اقصی نقاط عالم (و مع الاسف حتی در کشور خودمان) گردید. خوب است از این پس همگی این جماعت شیطان صفت بدانند که مسلمانان هرچند در بسیاری از مواقع خویشتن دارند اما بالاخره در روز و لحظه موعود انتقام سخت الهی از آنها گرفته خواهد شد.
و سخن آخر:
خیبر خیبر یا صهیون جیش محمد قادمون
جهانیان بدانید و آگاه باشید که سپاهیان محمد رسول الله (روحی له الفدا) می آیند.
الیس الصبح بقریب- انهم یرونه بعیدا و نریه قریبا